نام توضیحات
charkhe-kharide-forooshgahi
چرخ خرید فروشگاهی

اين ترولی دارای بدنه بسيار مقاوم و چرخ های بی صدا مناسب برای خدمات حمل خريد در فروشگاه های زنجيره های و يا ساختمان ها و برج های مسکونی می باشد اين ترولی ها دارای چرخ های روانی و بی صدايی می باشند و دارای طراحی جايی برای قرار گرفتن کودکان در حين خريد نيز می باشند.

charkhe-kharide-forooshgahi-90-litri
چرخ خرید فروشگاهی 90 لیتری

چرخ خرید فروشگاهی 90 لیتری دارای ظاهری زیبا و با کیفیت عالی از جنس مفتول مسوار و لوله آبکاری شده است که مناسب برای انواع مکان ها خصوصاً فروشگا ها می باشد  و امکان خرید راحت و  مناسب را فراهم می کند. بخش پایینی این چرخ جهت حمل بارهای کوچک می باشد. این ترالی دارای مکانی مناسب برای قرارگیری و حمل کودکان می باشد. به علاوه این چرخ خرید بسیار مستحکم می باشد که برای حمل و نقل انواع اقلام مانند: جعبه ها و ... بسیار مناسب می باشد. این ترولی ساخت ترکیه می باشد و مطابق با دستورات کیفیت بین المللی تولید شده است.

charkhe-kharide-forooshgahi-120-litri
چرخ خرید فروشگاهی 125 لیتری

این ترالی فروشگاهی 125 لیتری دارای ظاهری زیبا و با کیفیت عالی از جنس مفتول مسوار، و لوله آبکاری شده است که مناسب برای انواع مکان ها خصوصاً فروشگاه های متوسط مانند هایپرمارکت ها می باشد  و امکان خرید راحت و مناسب را فراهم می کند. بخش پایینی این چرخ جهت حمل بارهای کوچک می باشد. این ترالی دارای مکانی مناسب برای قرارگیری و حمل کودکان می باشد. به علاوه این چرخ خرید بسیار مستحکم می باشد که برای حمل و نقل انواع اقلام مانند: جعبه ها و ... بسیار مناسب می باشد. این ترولی ساخت ترکیه می باشد و مطابق با دستورات کیفیت بین المللی تولید شده است. این ترولی دارای حجم فضای بیشتری برای جابجایی اقلام می باشد.

charkhe-kharide-forooshgahi-180-litri
چرخ خرید فروشگاهی 180 لیتری

این ترولی دارای ظاهری زیبا و با کیفیت عالی از جنس مفتول مسوار و لوله آبکاری شده است که مناسب برای انواع مکان ها خصوصاً فروشگاه های بزرگ می باشد و امکان خرید راحت و  مناسب را فراهم می کند. این ترالی دارای اجزاری استانداردی همچون: دستگیره مناسب، صندلی کودک، سپر جلو و عقب می باشد. به علاوه این چرخ خرید بسیار مستحکم می باشد که برای حمل و نقل انواع اقلام مانند: جعبه ها، و ... بسیار مناسب می باشد. این ترولی ساخت ترکیه می باشد و مطابق با دستورات کیفیت بین المللی تولید شده است. این ترولی دارای حجم 180 لیتری می باشد که دارای حجم بیشتری برای انتقال انواع اقلام می باشد.

 دسترسی سریع