نام توضیحات
satle-zirsigari-dar-gonbadi
سطل زیر سیگاری دار گنبدی

این سطل دارای مدل های استیل و فلزی می باشد ، مدل های فلزی دارای رنگ کوره ای و در تنوع رنگ سفید ، زرد ، قرمز و قهوه ای می باشد. این سطل دارای بدنه خارجی با رنگ کوره ای می باشد و به راحتی با دستمال نظافت می گردد همچنین سطل داخلی این محصول به راحتی برای تخلیه زباله خارج می گردد و زباله به محل تخلیه انتقال پیدا می کند.

satle-zobale-zirsigari-dar
سطل زباله زیر سیگاری دار ساده

این سطل دارای مدل هایی از جنس استیل و فلزی می باشد ، مدل های فلزی دارای رنگ کوره ای و در تنوع رنگ سفید ، زرد ، قرمز و قهوه ای می باشد.نوع فلزی این سطل دارای بدنه خارجی با رنگ کوره ای می باشد و به راحتی با دستمال نظافت می گردد همچنین سطل داخلی هر دو مدل به راحتی برای تخلیه زباله خارج می گردد و زباله به محل تخلیه انتقال پیدا می کند.قسمت زباله سیگار این سطل نیز به راحتی بدون نیاز به انتقال سطل به مکان دیگری جدا شده و تخلیه می گردد.

satle-zobale-20-litri
سطل زباله اداری 20 لیتری

این سطل دارای مدل هایی از جنس استیل و فلزی می باشد ، و در رنگ های متنوع سفید ، زرد ، آبی ، قهوه ای و مشکی می باشد ، پدال این محصول از جنس استیل و کاملا مقاوم و دارای عمر بالایی می باشد و نقص شکستن پدال در مدل های مشابه را رفع نموده است.این سطل دارای یک سطل مجزای داخلی نیز می باشد که برای انتقال و تخلیه زباله استفاده می گردد.

satle-edari-zirmizi
سطل اداری زیر میزی

این سطل اداری زیر میزی دارای طراحی شکیل و عامه پسندی می باشد که مورد استفاده در مکانهای آموزشی و اداری و تجاری می باشد و دارای جنس پلی اتیلن سخت و مقاوم در برابر ضربه می باشد.

satle-sazmani-damperi
سطل سازمانی فلزی دمپری

این سطل از جنس استیل می باشد و دارای بدنه بسیار مقاوم و طراحی بسیار زیبایی است و درب آن به صورت دمپری و یا بادبزنی می باشد این سطل در مقایسه با دیگر سطل های اداری دارای مخزن زباله بزرگتری می باشد که مناسب برای لابی ها و محوطه های بزرگ و نسبتا وسیع اداری می باشد.

satle-20-litri-poli-etilen
سطل 20 لیتری پدالی پلی اتیلن

این سطل از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای مخزن دوبل می باشد ، ابعاد مناسب و درب بادبزنی  باعث شده است که این سطل برای استفاده در محیط هایی مانند مدرسه ، منازل ، ادارت و دفاتر کاری مناسب باشد.

satle-zobale-edari-polietilen
سطل زباله اداری 45 لیتری پلی اتیلن

این سطل دارای حجم مخزن 45 لیتری می باشد و دارای پدال پایی برای بازکردن درب آن می باشد ، همچنین دارای رنگ های مختلف و بدنه بسیار مقاوم و با ضخامت بالا می باشد.این سطل مناسب برای فضاهای دفتری ، اداری و تجاری می باشد.

 دسترسی سریع