ترولی سه طبقه | ترولی پذیرایی | ترولی رستورانی | ترالی حمل غذا | ترولی بیمارستانی | چرخ پذیرایی | ترالی استیل

  نام توضیحات
2014-04-04-06-48-00
ترولی رستورانی ، چرخ پذیرایی

این دستگاه دارای سه طبقه از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای دو سطل در عقب و جلوی دستگاه برای بوفه و یا نظافت ظرف های کثیف میباشد ،این محصول مناسب برای پذیرایی ، حمل هرگونه لوازمی که در طبقات قرار گیرد و یا جمع آوری ظروف در رستوران ها و هتل ها مناسب می باشد.

trolley-pazirayi
ترولی سه طبقه،ترولی پذیرایی

اصلی ترین ویژگی و تمایز این محصول نسبت به محصولات مشابه ستونه های یکپارچه و محکم آن است که باعث زیبایی و دوام دستگاه شده است. این دستگاه دارای سه طبقه از جنس پلی اتیلن و دو سطل در عقب و جلوی دستگاه برای بوفه و یا نظافت ظرف های کثیف میباشد ،این محصول مناسب برای پذیرایی ، حمل هرگونه لوازمی که در طبقات قرار گیرد و یا جمع آوری ظروف در رستوران ها و هتل ها مناسب می باشد.

trolley-zoroof-kasif
ترولی قاشق،چنگال و ظروف کثیف

این ترولی دارای سه طبقه عمیق برای جمع پاوری قاشق ،چنگال و چاقو در هنگام پذیرایی می باشد که مکمل آن دارای یک سطل عمیق برای جمع آوری زباله همراه قاشق و چنگال میباشد .

trolley-restorani
ترولی پذیرایی سه طرف بسته

اصلی ترین ویژگی و تمایز این محصول نسبت به محصولات مشابه سه طرف بسته بودن آن برای جلوگیری از دید مدعوین و یا حضار به داخل کابین ترولی میباشد و باعث گرم ماندن بیشتر غذا در داخل آن می شود.همچنین ستونه های یکپارچه و محکم آن باعث زیبایی و دوام بیشتر دستگاه شده است.

trolly
ترولی سه طبقه ساخت ایران

این ترولی سه طبقه ساخت ایران (تولیدی بازرگانی پیشتاز) میباشد و دارای طبقاتی از جنس پلی اتیلن میباشد و ستون های فلزی باعث استحکام هرچه بیشتر آن شده است ، این ترولی نیز دارای دو سطل عقب و جلو برای بوفه میباشد و دارای سوراخ های تعبیه شده روی طبقات برای آبگیری و شستشوی طبقات می باشد.

2014-04-04-15-05-11
ترولی استیل پذیرایی و سه طبقه

ترالی استیل ساخت شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را مخصوصا برای کارهای خدماتی و بیمارستانی بسیار مناسب نموده است ، این ترولی استیل دارای طبقات جدا شونده برای شستشو می باشد که جدا شدن طبقات بسیار راحت می باشد.شستشوی سطوح استیل نیز در ترولی ها برای رعایت بهداشت و تمیزی بسیار اهمیت دارد.

 دسترسی سریع